OPEX| Otel CRM Yönetimi

Misafir Yorumları

Misafirlerinizin yorumlarını ve düşüncelerini kayıt edin. Sınıflandırın, özetleyin. Alınan aksiyonları belirleyin.

Anketler

Misafirleriniz için değişik amaçlı anketler oluşturun. Online anket doldurmalarını sağlayın, anket mailleri gönderin. Memnuniyetlerini ölçün.

Aksiyonlar

Misafir isteklerini kayıt altına alın. Her konaklamasında tercihlerini, tercih etmediklerini unutmayın.

Rezervasyonlar

Restoran menülerini ve masaları tanımlayın. Restoran rezervasyonlarınızı takip edin, dolulukları kontrol edin. Tenis kortu , sahil loca vb konumlarınız için rezervasyon yapın.

Aktiviteler

Günlük aktivitelerinizi oluşturun. Aktivitelere rezervasyon yapın.

CRM Kartları

Misafirlerinize CRM kartları oluşturun. Tüm rezervasyon bilgilerine , şikayetlerine, yorumlarına sizin belirlediğiniz özel bilgilerine hemen ulaşın.

Merkezi CRM

Otellerinizde konaklayan misafirlerinizin bilgilerini bir merkezde toplayın. Böylece hem misafirinizin hangi otellerde konakladığını görün, hem otelleriniz daha önce başka otelde konaklayan misafirini hemen tanısın.

Mail Gönderim

Misafirlerinize gelmeden önce, sonra ve konaklama sırasında istediğiniz içerikte mail gönderin. Maillerinize anket doldurulması ve yorumlar için bağlantı verin, misafirleriniz kolayca size geri bildirim göndersin.

Otel Yönetim Entegrasyonu

Otel Yönetim Sistemi entegrasyonu yaparak , misafir kartlarınızı oluşturun. CRM kartlarından misafirlerinizin konaklama bilgilerine ulaşın. Konaklayan misafirlerinizin bilgilerine oda numaralarından ulaşın.
OPEX İLE KOLAY CRM

Misafirlerinizi
daha yakından tanımak
ister misiniz?

Online Anketler

Online Yorumlar

Otel Yönetimi Entegrasyonu

Merkezi CRM

misafir tablet anket